fbpx
Zaznacz stronę

 

 

 

 

 

Zakład i studio fotograficzne FotografSosnowiec jest nowoczesną, młodą, dynamiczną i stale rozwijającą się firmą usługowo-handlową działającą w branży fotograficznej, filmowej oraz poligraficznej. Pomimo młodego wieku firmy nasza kadra i zarząd to doświadczeni i kompetentni pracownicy, specjaliści w branży foto-wideo.
FotografSosnowiec oferuje między innymi:

  • ekspresowe (oraz najtańsze w Sonowcu!) zdjęcia do dokumentów
  • ekspresowe odbitki i powiększenia fotograficzne z wszelkich nośników cyfrowych, telefonów i urządzeń przenośnych
  • usługi ksero i wydruki ekspresowe z nośników USB i z Internetu – czarno-białe i w kolorze
  • skanowanie zdjęć i dokumentów
  • foto-obrazy na płótnie w wielu dostępnych formatach – ze zdjęć dostarczonych przez klientów
  • foto-boardy na lekkiej piance pcv w wielu dostępnych formatach – ze zdjęć dostarczonych przez klientów
  • wykonujemy foto-prezenty ze zdjęciem: foto-kubki, foto-koszulki, foto-puzzle, foto-poduszki, foto-biżuterię i inne.
  • szeroki zakres sesji zdjęciowych:
    – fotografię i filmy ślubne, sesje zdjęciowe rodzinne, sesje zdjęciowe noworodkowe i dziecięce, sesje mody, beauty, metamorfoza, glamour dla kobiet. Sesje portfolio dla modeli, modelek i hostess, sesje wizerunkowe i zdjęcia biznesowe, zdjęcia reklamowe i produktów do sklepów i katalogów, reportaże, obsługę fotograficzno-filmową imprez i eventów, zdjęcia i filmy lotnicze z drona.

W Sosnowcu dysponujemy niedużym studio o powierzchni 30 m2, wyposażonym w oświetlenie błyskowe, lampy światła stałego, system wymiennych teł oraz komplet modyfikatorów światła. W naszym studio z powodzeniem realizujmy sesje portretowe, zdjęcia biznesowe i wizerunkowe, sesje dziecięce, oraz zdjęcia reklamowe i packshoty produktowe.
W przypadku większych realizacji studyjnych dysponujemy także dużym studiem w Katowicach.
Jesteśmy bezpośrednim producentem foto-prezentów.

Nasza niezwykle dogodna lokalizacja – w centrum Sosnowca naprzeciw Urzędu Miasta daje Państwu możliwość szybkiego dotarcia do naszego zakładu, ekspresowej realizacji zdjęć i natychmiastowego dostarczenia do Urzędu (w przypadku zdjęć do dokumentów). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, oraz do śledzenia naszego profil na Facebook’u, gdzie często pojawiają się nasze produkty i usługi w specjalnych cenach promocyjnych.